Vrouw, 62 jaar, viel maar liefst 17,5 kilo af

Wow, wat een prachtig resultaat

Deze mevrouw van 62 jaar viel maar liefst 17,5 kilo af met ons traject: “Gezond in je vel: Fit en aantrekkelijk”. Wat een prestatie. En kijk de vergelijkingsfoto eens. Mevrouw lijkt wel 10 jaar jonger.

Zij volgde één van onze drie voedingsprogramma’s en werd hierin intensief begeleid. Hiermee heeft ze haar doel gehaald én haar leefstijl veranderd.

Zij vertelt het volgende:

“Ik vond het ook helemaal niet lastig om het programma te volgen. Ik was (en ben) erg gemotiveerd om mijn kilootjes kwijt te raken en er is veel variatie in de ondersteunende maaltijden en recepten.

De begeleiding is erg goed. Ik kan niet anders zeggen als een ‘dikke tien’. Annemiek is zeer deskundig, weet waar ze over praat, vriendelijk en geeft goede tips. Ook de praktijk ziet er mooi en verzorgd uit.

Ik voel me een stuk slanker en fitter! Dus ik zeg: ‘doen’. ”

 

Wil jij dit ook? Maak dan een afspraak voor een informatiegesprek (zonder kosten) of meld je aan voor de workshop!

afslankpraktijk en schoonheidssalon lijfstijling

maart 2025