Mooi ouder worden terwijl je jezelf blijft
Mooi resultaat bij deze mevrouw, 52 jaar
Deze mevrouw volgde bij ons een “Gezond in je vel: mooi ouder worden terwijl je jezelf blijft”-traject.
Wat is dat nu weer? Een hele mond vol.
Mevrouw kwam bij ons omdat ze de wens had meer aandacht te schenken aan haar huid. Ze had dit de laatste tijd verwaarloosd en nu ze 50+ is, merkte ze toch, dat er wat extra’s nodig was om haar huid in goede conditie te houden.
We hebben haar wensen besproken, een huidscan gemaakt, evenals een vitamine- en mineralencheck. Zo konden we het totaalplaatje in beeld brengen om een goed advies te geven.
Binnen een “gezond in je vel” traject, werken wij niet met een “standaard menukaart” met diverse behandelingen, waar je zelf uit moet kiezen. We kunnen van jou als client niet verwachten, dat je weet, wat jouw huid nodig heeft én wat het effect is van onze behandelingen.
Daarom hoef je niet zelf te kiezen, dat doen wij voor jou.
In een half jaar werken we dus intensief aan het verbeteren van jouw huid!
Kijk eens hoe mooi.